Зубопротезування для військових та ветеранів

Травень 24, 2024 | Новини | Переглядів: 1305 | Коментарі: 0

Як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ.

Військові дії є тією реальністю, у якій, на жаль, продовжує жити Україна. А допомога та турбота про військових - є пріоритетом напрямом роботи для всіх державних структур. Саме тому Національна служба здоров'я спільно з Міністерством охорони здоров'я України запустила пілотний проєкт із зубопротезування для тих, хто захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

«З 1 квітня 2024 Національна служба здоров’я України розпочала оплачувати послуги з зубопротезування для окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Це - пілотний проект, який має на меті забезпечити якісну стоматологічну допомогу тим, хто на передовій захищає наші кордони. На його фінансування з державного бюджету виділено 750 млн. грн. В Кіровоградській області договір з НСЗУ на зубопротезування підписали чотири медзаклади. Отже, пацієнти, які потребують допомоги за цим пакетом, можуть звертатись до лікарів і отримувати послугу», - зазначила заступниця директора Східного МРД НСЗУ Наталія Шуліка.


Завдяки проєкту, надавачі послуг із всієї України можуть заключати контракти з НСЗУ за пакетом медичних гарантій

“Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України” та отримувати кошти за кожного пролікованого пацієнта. Прийом пропозицій від медзакладів триватиме до жовтня.

Тариф на медичну послугу складає 2765 гривень, до якої застосовуються коригувальні коефіцієнти відповідно до виду медичної послуги. Максимальна гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту, згідно з постановою Уряду, не може перевищувати 14 984 гривні. Пацієнт може скористатися послугою один раз протягом року. Для пацієнта послуга є абсолютно безоплатною.

Послугу зможуть отримувати:

учасники бойових дій

особи з інвалідністю внаслідок війни

військовослужбовці

Аби отримати послугу із зубопротезування потрібно звернутися до медичного закладу, який є учасником пілотного проєкту та вже уклав контракт з НСЗУ. Для отримання послуги необхідне направлення від лікаря-стоматолога, а також заява в довільній формі (про отримання послуги за пілотним проєктом вперше) з наданням копій документів з пред’явленням їх у оригіналі:

паспорт громадянина України;

облікова картка платника податків

посвідчення (учасника бойових дій / особи з інвалідністю внаслідок війни / посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу)

Зауважимо, що військовослужбовці, які не перебувають у відпустці, також мають отримати (направлення від командира військової частини. А потім звернутися до лікаря, який надасть направлення для отримання послуги із зубопротезування.

Знайти найближчий до вас медичний заклад, який бере участь у проєкті та має контракт з Національною службою здоров’я України на зубопротезування, можна на дашборді НСЗУ на карті місць надання послуг за договорами з деталізацією за групами послуг. Необхідно обрати область та групу послуг («Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»)

Або телефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже потрібний медзаклад.  


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool