Кіровоград: розважальні заходи для дітей на 11-12 липня

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців та гостей міста відвідати вистави театру для дітей
11 липня - «Кицьчин дім» С.Маршак (5+)
У будинку заможної й гордовитої Киці - прийом поважних гостей:
Цапа з Козою, Півня з Куркою та веселої Свині. Лише бідним голодним небожам - кошенятам відмовлено у гостинності. Та коли трапляється пожежа і чудовий будинок перетворюється на попіл, стає зрозуміло, хто справжній друг і помічник у біді.
12 липня – прем’єрна вистава
«Пригоди маленького автомобільчика» Ю.Тітаров (4+)
Сучасна повчальна історія про маленького автомобільчика на ім’я Жужик, який несерйозно поставився до настанов старої Тумби та мудрого Ліхтаря щодо важливості уваги на дорозі і потрапив у неприємну аварію. А в небезпечних перегонах ледве не втратив і свого нового друга Дирчика. Завдяки трагічним подіям автомобільчики зрозуміли, що найголовніше в їхньому житті – увага і дотримання правил дорожнього руху.
Початок вистав для дітей – о 12.00 годині
Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми з врученням солодощів і дарунків. Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76
Натисніть посилання щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.



