Кіровоград: дитячі розваги на 20-21 квітня

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує жителів та гостей міста відвідати вистави театру для дітей:
20 квітня – «Вовченятко з казкової торби» В.Гольцов
Рекомендований вік для перегляду – від 4 років
Маленьке мрійливе Вовченя, не знаючи свого справжнього призначення, потрапляє під вплив злого чорного Крука. Вирушивши у дорогу, щоб знайти якої-небудь їжі, він познайомився з багатьма лісовими звірами. Та не усі виявили порядність і доброту до нерозумного сіроманця. Зазнавши лиха та обману, Вовченя зрозуміло, що у житті є важливим і як треба ставитися до справжніх друзів.
21 квітня – прем’єрна вистава «Ведмідь-рятівник» Є.Гімельфарб
Рекомендований вік – від 4 років
Двоє ведмежат, які виховувалися у лісовому будиночку бабусі й дідуся,
вперше потрапляють до міської квартири батьків. Доки дорослих немає вдома, за малечею приглядає старша сестричка. Та хіба ж вона в змозі встигнути за непосидючими бешкетниками, які так і норовлять всюди всунути свого носа. Але завдяки татові-рятівникові та відповідальності Мушки, усі витівки малечі закінчуються благополучно.
Початок вистав для дітей – о 12.00 годині
Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми з врученням солодощів і дарунків.
Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76
Натисніть посилання щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.


