Де сьогодні не буде водопостачання на Кіровоградщині (ОНОВЛЕНО)

Споживачі Світловодська, Олександрії, Знам’янки, Кропивницького та Смоліного отримують воду у звичайному режимі.
Фахівці працюватимуть за такими адресами.
Кропивницький
вул. Героїв України, 22, к.3 - усунення витоку;
с. Соколівське, вул. Карпенка-Карого, 1 - усунення витоку.
У зв’язку з аварійною ситуацією на мережі водопостачання по вул. Героїв України, 22 к.3, з 10 год. 00 хв. буде обмежено водопостачання споживачів по вул. Г. України, 22 к.1, 2, 3, до завершення ремонтних робіт.
Олександрія
ліквідація закупорки каналізаційного колектора по вул. Перспективна, 15а.
Натисніть посилання щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.



