У Кропивницькому бібліотекарі провели урок безпеки в інформаційному просторі
У сучасному світі, де інформація доступна в дотик, медіаграмотність стала життєво важливою навичкою для кожного з нас.
Медіаграмотність — це не лише вміння читати і писати, а й здатність критично аналізувати, оцінювати і використовувати інформацію з різних джерел. В умовах потоку новин, соціальних медіа, блогів і відео, важливо вміти відрізняти достовірну інформацію від дезінформації, а також розуміти, як медіа може впливати на наші думки і поведінку.
В рамках тижня медіаграмотності у бібліотеці-філії №10, для учнів 7 класу Завадівської гімназії, пройшов урок безпеки в інформаційному просторі «Основи інформаційної безпеки». Під час якого користувачі розглянули основні принципи медіаграмотності, навчилися розпізнавати ненадійні джерела, оцінювати інформацію, яку споживаємо, і зрозуміли, як ми можемо бути відповідальними споживачами медіа. Також говорили про важливість критичного мислення в обробці інформації та про способи, як уникнути маніпуляцій у медіаполі. Для своїх користувачів бібліотекарі підготували буклет «Інструкція виживання в інфопросторі», яка надасть відвідувачам базові навички цифрової безпеки.
В умовах інформаційного перенасичення та зростання дезінформації медіаграмотність стає не лише корисною, але й необхідною навичкою для формування свідомого суспільства.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.