ПриватБанк компенсує вартість авіаквитків у разі затримки рейсів
ПриватБанк розширив можливості сервісу компенсації вартості авіаквитків, який тепер дозволяє отримати гроші не лише в разі скасування авіарейсів, а й у разі затримки вильоту.
Якщо авіаквиток куплено через ПриватБанк і підключено сервіс «Компенсація вартості авіарейсу», у разі затримки вильоту на 2–7 годин банк поверне половину вартості квитка.
Якщо рейс затримується більше 7 годин, банк забезпечить виплату на картку 80% його вартості, а в разі скасування рейсу клієнт банку отримає 100% компенсації.
У разі затримки рейсу компенсації виплачуються на картку ПриватБанку протягом години після прибуття в кінцевий пункт призначення. Якщо виліт скасовано, гроші буде виплачено відразу після того, як стало відомо про його скасування. Компенсації нараховуються автоматично – для отримання виплат не потрібно жодних дзвінків, заяв або документів. Виплата компенсацій від банку не залежить від того, скільки і в якому вигляді компенсує сама авіакомпанія.
Підключити такий сервіс можна відразу під час купівлі авіаквитка через ПриватБанк. Для цього в Приват24 та на сайті bilet.pb.ua є спеціальна форма замовлення послуги. Також підключитися до сервісу можна й через кілька днів після купівлі авіаперельоту, але не пізніше ніж за 48 годин до вильоту (у Приват24, меню «Архів квитків»). Вартість сервісу «Компенсація вартості авіарейсу» становитиме від 5 до 10% ціни квитка.
Купити квитки в будь-яку країну світу можна в режимі 24/7 в Приват24 і на сайті bilet.pb.ua. Найзручніший сервіс купівлі авіаквитків дозволяє подорожувати без зайвих комісій – ціни на квитки фіксовані в національній валюті та встановлені безпосередньо авіакомпанією, а оплату подорожі можна розбити на частини – до 24 платежів за 2 роки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.