Пивна на “кістках” Чорнобильців (фото)!

Червень 02, 2009 | Стрічка | Переглядів: 1719 | Коментарі: 0

Вже минуло майже двадцять три роки, спогади про Чорнобильське лихо відходять у минуле. З ними відходять у минуле і люди, які стали свідками цієї трагедії людства, повідомляє «FotoInform», Скульптори увічнюють пам`ять про героїв обелісками, художники – пензлем, письменники – словом. Так і в центральній частині міста Кіровограді є пам`ятник – жертвам Чорнобиля. Він знаходиться на Набережній річки Інгул. Це – пам`ятник тисячам радянських людей, які віддали саме цінне, що є у людини – життя та здоров`я. Якщо подивитися на цей витвір мистецтва, то ми бачимо – жінку , яка закриває собою світ від розбурханого “мирного” атому. Цей пам`ятник відгук серця на трагічні для всього люду події, що відбулися у тому далекому 1986 році, це - сльози матерів, які побачили смерть своїх дітей у мирний час. До пам`ятного знаку приходять діти та дорослі, щоб вшанувати загиблих. Але ми живемо у скрутні часи. Нині у душах багатьох людей панує хаос. Знецінюються моральні та етичні цінності, часто світом керують не правда і гроші. Замість духовних цінностей на першому плані - низькі потреби. Наш народ здавна відзначався своєю високою духовністю, але трапляються окремі “людці”, що готові посягнути на святині. Так деякі кіровоградці використовують територію пам`ятника, як місце для свого бізнесу! Неподалік від пам`ятника, майже у 30 кроках від нього, розташувалася пивний намет, який починає працювати у травні місяці, а закінчує коли на дворі похолоднішає, а це буде аж у жовтні, листопаді. Хто дав дозвіл на розташування біля Чорнобильського знаку міста збору любителів пива? Відпочивши та напившись пива люди не знаходять де справити свою нужду, тому і пакостять, далеко не ходячі. Шукачі металобрухту виколупали мідні цифри дати трагедії, тому їх просто написали фарбою. Добре, що пам`ятник зроблений з каменя, його не розтягнули по шматкам, бо таких приймальних пунктів поки не існує . До чого ми йдемо ? Невже ці люди забули хто вони є ? Де вони народилися ? В якій державі вони виросли? Хто дав їм життя ? Вони не розуміють, що ці пам`ятники – це пам`ять нашого народу... Коментуючи ситуацію, начальник спецінспекції з благоустрою Віктор Іванов згадав, як торік грудьми стояв за те, щоб намету біля пам’ятника жертвам Чорнобилю не було. Ось тільки сам він не може боротися з підприємцями, адже рішення про дислокацію пивних наметів приймає міськвиконком. В той же час, «пивні» бізнесмени часто шукають, як обійти спецінспекцію в процедурі отримання дозволу. Або й взагалі, встановлюють намети самовільно! Один такий біля готелю «Київ» спецінспекція нещодавно демонтувала. Взагалі в цьому році, за словам Віктора Іванова, кількість наметів зменшилась на 30%, однак в центрі їх сьогодні стільки ж, скільки було торік. Спецінспекція, на зразок інших міст, які вже давно відмовилися від пивних наметів, хоче взагалі позбутися цих об’єктів. Якби була воля пана Іванова, вони б знаходились лише у парках та скверах. Ігор ФІЛІПЕНКО, фото автора.

ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool