МОЗ повідомляє: 265 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 2 серпня 2021 року. Зокрема, захворіли 11 дітей та 1 медпрацівник. Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 385 осіб; ▪️летальних випадків – 4; ▪️одужало – 176 осіб; ▪️здійснено тестувань за добу – 17 047 (зокрема методом ПЛР – 8 854, методом ІФА – 1 776); ▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 6 417. За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 253 534 особи; одужало – 2 187 170 осіб; летальних випадків – 52 955; проведено ПЛР-тестувань – 11 404 184. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (62), Одеській (30), Тернопільській (30), Вінницькій (21) та Харківській (17) областях.

Вперше команда з Кіровоградщини - володар Кубка України

Ноябрь 11, 2014 | Спорт | Просмотров: 1669 | Комментариев: 0

На Львівщину «АФ-П’ятихатська» завітала лише з думками завоювання Кубка України. Після перемоги з рахунком 1:0 в першому матчі потрібно було ще раз довести, що сильніше від суперника. І це «АФ-П’ятихатській» вдалося.

У невеликому селі Демня Миколаївського району на стадіоні зібралося чимало місцевих шанувальників футболу. Не залишилися без підтримки і футболісти «АФ-П’ятихатської». На матчі палко підтримувала нашу команда група підтримки, яка дісталася на відстань близько 800 кілометрів за сприяння президента ФК «АФ-П’ятихатська» Олександра Григоровича Поворознюка.
З початку матчу «АФ-П’ятихатська» більше контролювала м’яч, але от створити по-справжньому небезпечний момент біля воріт суперника не вдавалося. А футболісти СКК «Демня» чималі сподівання покладали на свої контратаки, і в першому таймі їм вдавалося загрожувати воротам гостей. Також, варто відзначити, що господарі виконували небезпечні стандарти, і після одного з них в середині тайму відкрили рахунок: після подачі кутового відзначився Андрій Кухарський. Володіючи ініціативою, зрівняти рахунок до перерви не вдалося.
В другому таймі матчу був вже зовсім інший футбол. Наполегливі тренування гостей дали свої результати. Господарі втомилися і вже не могли на рівних протистояти футболістам «АФ-П’ятихатської», які не відчували втоми і «неслися вперед що є сили». І вже на 62-ій хвилині Микола Коляда забив м’яч у ворота господарів, але арбітри його не зарахували. Але це не зупинило гостей. Через 5 хвилин після передачі Фальковського пробивав Білоусов – не влучно. На сімдесятій хвилині матчу Олександр Сафонов перевіряв реакцію голкіпера суперника ударом зі штрафного – Крашевський вдало зіграв, намертво спіймавши м’яч. Та все ж на 75-ій хвилині Фальковський віддав хорошу передачу на Артюха, який зрівняв рахунок в матчі. На ту мить господарям потрібно було забивати два м’ячі для здобуття Кубка України. Тренер СКК «Демня» провів кілька замін, але вони не підсилили гру, а навпаки – послабили. Євген Фальковський під час контрвипадів продовжував відмінно асистувати своїм партнерам. Так, після його передачі мав забивати Олександр Ніколайчук, з гострого кута не зміг переграти голкіпера. Те що не вийшло у Олександра, через кілька хвилин зробив Євген Хорольський, якому асистував Фальковський – Хорольський поцілив в дальній нижній кут воріт, встановивши остаточний рахунок зустрічі 2:1.
То ж здобувши в обох матчах перемоги ФК «АФ-П’ятихатська» став володарем Кубка України серед аматорських команд 2014 року. Вперше команда з Кіровоградщини завоювала Кубок України серед аматорів.
По завершенні матчу СКК «Демня» було вручено срібні нагороди, а ФК «АФ-П’ятихатська» золоті нагороди та Кубок України.
Варто зазначити, що місцеві шанувальники футболу визнали закономірною перемогу гостей, які були сильнішими від СКК «Демня». ФК «АФ-П’ятихатська» дякує за гостинність Львівщині і бажає успіхів місцевій команді у майбутніх змаганнях.

По завершенні переможного фіналу Кубка України команда «АФ-П’ятихатська» відправилася на стадіон «Арена-Львів». На даному стадіоні футболісти мали змогу по вболівати за улюблену команду в одному із центральних матчів Прем’єр-Ліги України «Шахтар» – «Дніпро» (зустріч завершилася з рахунком 0:0). Дане колективне відвідування цього матчу стало одним із пунктів подяки від президента ФК «АФ-П’ятихатська» Олександра Поворознюка своїм футболістам за завоювання Кубку України серед аматорів.

СКК «Демня» — «АФ-П’ятихатська» 1:2 (1:0) (Кухарський, 21 — Артюх, 75; Хорольський, 88)
СКК «Демня»: Крашевський, Сидорко, Кухарський, Гусак, Слука, Дорошенко, Войтович (Теплий, 76), Покладок (Краївський, 78), Свінціцький, Борик, Товкацький (Витак, 87)
«АФ-П’ятихатська»: Бобров, Бриль, Мамонов, Сафонов, Сокол, Батраченко. Коляда (Хорольський, 87), Ніколайчук (Степанюк, 90+4), Артюх (Запорожець, 87), Білоусов, Фальковський (Колєсніков, 90+3)
Попередження: Слука, 20; Покладок, 59 — Сафонов, 56; Коляда, 88.