У Кіровограді відбувся третій етап міської спартакіади «Здоров'я»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9393_1.jpg)
31 березня в спортивному клубі «Еффе» відділом фізичної культури та спорту міської ради спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством "Колос" проведено третій етап міської спартакіади «Здоров'я» серед трудових колективів.
У змаганнях з більярду взяли участь 7 команд, що представляли трудові колективи технікуму механізації сільського господарства, технікуму комерції, ПАТ «М»сокомбінат "Ятрань", Облспоживспілки, інституту "Кіровоградагропроект", Кіровоградської міської ради та команда «Медик», до складу якої входять працівники лікувальних закладів міста.
Перемогу у змаганнях вибороли представники технікуму механізації сільського господарства. На другому місці команда «Медик». Третє місце посіла команда трудового колективу ПАТ «М»сокомбінат "Ятрань".
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами й медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також кубками фізкультурно-спортивного товариства "Колос".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)