У Кіровограді відбувся черговий тур чемпіонату баскетбольної ліги України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7678_1.jpg)
8-12 грудня у спортивному залі факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка відбулися ігри чергового туру чемпіонату дитячо-юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 1997 р.н.
Баскетбольна команда «Моноліт», яка складається з вихованців ДЮСШ № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради (тренер-викладач – Шаповалов Віталій Григорович), перемогла команду «Азовмаш» (м.Маріуполь) і поступилася одноліткам з Донецька та Керчі
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)