Прем'єр-ліга: «Зірка» і «Олімпік» зіграли в Києві

Березень 17, 2018 | Спорт | Переглядів: 1852 | Коментарі: 0

Сьогодні, 17 березня, відбувся матч 24-го туру ПФЛ, в якому кропивницька «Зірка» в Києві грала з ФК «Олімпік» (Донецьк) .

Стартові склади команд:

"Олімпік": Махарадзе — Парцванія, Міщенко, Вакуленко, Немчанінов — Доронін, Вукович — Кісіль, Щедрий, Г.Пасич — Беленький.
 "Зірка": Паст — Кейта, Братков, Фатєєв — Оганесян, Загальський, Гедж, Драченко, Цюпа — Рассадкін, Кондраков.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. У другому таймі на 60-й хвилині матчу після дальнього удару Антона Браткова м’яч від ноги Зураба Очігави опинився в воротах «Олімпіка». 1:0 на користь ФК «Зірка».

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь команди «Зірка».

ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.