Останній матч кіровоградської "Зірки" на зборі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_21937_1.jpg)
«Заключний матч збору провели практично без замін. Перевірили тих футболістів, які вчора не грали проти «Спартакуса». Дали їм пограти. Забили першими ми, потім пропустили; знову забили і пропустили. По обороні є питання. Хоча, відзначу, що сьогодні експериментували в складі: в обороні грав гравець, який в нас перебував на перегляді. А так корисна гра. Все, що планували на зборі, виконали», - підсумував наставник команди Анатолій Бузнік.
«Говерла» (U-21) (Ужгород) - «Зірка» (Кіровоград) - 2:2 (0:0).
«Зірка»: Козаченко Дмитро, Кривошей Єгор, Конопацький Гліб, Родіна Вадим, Рожок Сергій, Тітов Дмитро (Льопка Роман, 77), новачок, Рибалко Микола, Загальський Ігор (Осадчий Дмитро, 87), новачок, Рудницький Іван.
Голи: 0:1 – Рибалко Микола (48), 1:1 – ? (73), 1:2 – Рожок Сергій (82), 2:2 - ? (83).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)