На Кіровоградщині обрали нову очильницю ФЛАКО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62497_1.jpg)
Федерацію легкої атлетики Кіровоградської області очолила Наталія Абраменко
6 червня у бібліотеці імені Д. Чижевського відбулася звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики Кіровоградської області.
На заході були присутні 24 з 26 обраних делегатів. Під час конференції також обрали президента ФЛАКО. Одноголосним рішенням присутніх делегатів очільницею ФЛАКО стала Наталія Абраменко – українська спортсменка, легкоатлетка, майстер спорту України, суддя І національної категорії, тренерка КЗ ОСДЮШОР-2 відділення легкої атлетики.
Нагадаємо, з травня 2021 року федерацію легкої атлетики області очолював Микола Грицай бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи в бігу на 400 метрів, семикратний чемпіон України серед дорослих, чемпіон колишнього Радянського Союзу серед дорослих і молоді.
У коментарі ФЛАКО Наталія Абраменко наголосила на тому, що основна її робота у статусі президентки федерації буде спрямована на збереження легкої атлетики та доповнення штату молодими тренерами.
«Необхідно зберегти легку атлетику на Кіровоградщині. Дуже складно зараз це зробити і ми маємо певний авральний стан у цьому виді спорту. Першопричина цьому – війна та загальна ситуація в країні. Ми маємо інвентар, який потребує ремонту, тому будемо залучати людей, які будуть допомагати в цьому. Ще один напрямок – залучення до штату молодих тренерів. За останні 10 років серед нових, молодих, перспективних тренерів – тільки дві людини. Цього мало. Аби легка атлетика в області жила і розвивалася, необхідні фінанси, необхідна також підтримка та увага влади», - зазначила Наталія Абраменко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)