Муай Тай у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9265_1.jpg)
25 березня в спортивному клубі «Зірка» відбувся відкритий Кубок Кіровограда з тайського боксу – Муай Тай.
У змаганнях брали участь 50 спортсменів з Кіровограда, Кривого Рогу, Іллічівська, Теплодару, Кременчука, Полтави, Миколаєва. Збірну команду нашого міста представляли вихованці ДЮКів «Україна» та «Старт» і команда з рукопашного бою військової частини спецпризначення.
Серед кіровоградців золоті медалі завоювали: Письменній Андрій, Карнаух Андрій, Годлевский Влад, Осауленко Василь, Бондаренко Роман, Шильман Даніель, Крючков Олександр.
В загально командному заліку перше місце і Кубок отримала команда Кіровограда, друге місце посіли представники Кривого Рогу, бронзові нагороди в активі спортсменів з Теплодару.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)