Легкоатлетка з Кропивницького завоювала «срібло» у чемпіонаті України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57149_1.jpg)
Вихованка КЗ ДЮСШ ім. М.П Іванова Валентина Бондаренко завоювала «срібло» у чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження! Змагання пройшли у столиці.
Валентина Бондаренко стала однією з кращих спортсменів у бігу на 1500 метрів з перешкодами.
В результаті стала другою. Це гарний показник, враховуючи масштабність змагань та кількість учасників чемпіонату – 900. Висловлюю щиру вдячність Яні Артеменко, Вадиму Приймаку, Сергію Копанайку за працю та чудовий результат.
Загалом Кіровоградщину представляли 17 спортсменів. Легкоатлетка Марина Оляднічук у бігу на 400 метрів стала п’ятою. Максим Свид у бігу на 600 метрів з бар’єрами теж завоював 5 місце. Владислав Чересленко у бігу на 1500 метрів став шостим. Каріна Григораш у бігу на 800 м. посіла 9 місце, а Богдан Дуднік у штовханні ядра (4кг) посів 9 місце.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)