Легкоатлети з Кіровоградщини знову вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

Лютий 27, 2023 | Спорт | Переглядів: 1431 | Коментарі: 0

У Києві відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.

У змаганнях взяв участь 21 легкоатлет з Кіровоградщини. 12 дівчат та 9 юнаків.

Маємо переможців змагань! «Золото» чемпіонату у стрибках у висоту завоював вихованець Геннадія Здітовецького Іван Доній, він показав результат 1,80 см. Вихованець ДЮСШ ім. Іванова (Олександрівка) Владислав Чересленко теж став «золотим» призером турніру на дистанції 1500 м. Тренери спортсмена – Приймак Вадим , Роздобудько Олександр, Лупу Наталія.

Вихованка Новомиргородської МДЮСШ Вероніка Бойко завоювала срібну нагороду в естафетному бігу 100+200+300+400м.

І це ще не все! «Срібло» турніру у бігу на 200 м здобув Богдан Шмарко – теж вихованець ДЮСШ ім. Іванова. «Бронза» на дистанції 60 м у Данила Назаренка. Тренує спортсмена Віталій Пархоменко.