Легкоатлети з Кіровоградщини знову вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59366_1.jpg)
У Києві відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.
У змаганнях взяв участь 21 легкоатлет з Кіровоградщини. 12 дівчат та 9 юнаків.
Маємо переможців змагань! «Золото» чемпіонату у стрибках у висоту завоював вихованець Геннадія Здітовецького Іван Доній, він показав результат 1,80 см. Вихованець ДЮСШ ім. Іванова (Олександрівка) Владислав Чересленко теж став «золотим» призером турніру на дистанції 1500 м. Тренери спортсмена – Приймак Вадим , Роздобудько Олександр, Лупу Наталія.
Вихованка Новомиргородської МДЮСШ Вероніка Бойко завоювала срібну нагороду в естафетному бігу 100+200+300+400м.
І це ще не все! «Срібло» турніру у бігу на 200 м здобув Богдан Шмарко – теж вихованець ДЮСШ ім. Іванова. «Бронза» на дистанції 60 м у Данила Назаренка. Тренує спортсмена Віталій Пархоменко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)