Кропивницькі спортсмени з кіокушинкай карате вдало виступили на чемпіонаті України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59825_1.jpg)
Чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділах куміте, ката та командні ката серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження, юніорів та юніорок 2005-2006 років народження та молодших відбувся у Львові.
Змагання тривали з 21 по 24 квітня, участь у них взяли 320 спортсменів із 15 регіонів.
Кропивницьку дитячо-юнацьку спортивну школу №4 представила на чемпіонаті семеро вихованців.
За результатами змагань, Єлизавета Галімська завоювала срібло у розділі «ката». У командній боротьбі Єлизавета Галімська, Георгій Талпа і Олексій Перекопський вибороли бронзу. Владислав Баранов і Владислава Стукаленко завоювали 2 місце в розділі «куміте». Срібних призерів відібрали в збірну команду України для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться 24-25 червня в угорському місті Дебрецен.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)