Кропивницькі легкоатлети вдало розпочали спортивний рік (ФОТО)

Січень 22, 2023 | Спорт | Переглядів: 1291 | Коментарі: 0

З Днем Соборності України. Сьогодні - визначне свято , яке об’єднало і продовжує об’єднувати усіх нас .

Спорт - теж єднає і саме зараз стало відомо про нову чемпіонку України серед юніорів з бігу на 2000 метрів з перешкодами ! Нею стала вихованка ДЮСШ ім. М. П Іванова Вікторія Бондаренко ! Її сестра Валентина Бондаренко стала другою у цій же дистанції

Вихованець ОСДЮСШОР - 2  Іван Буліч на цих змаганнях став чемпіоном України у потрійному стрибку та встановив особистий рекорд - 14,72.

Срібним призером турніру став вихованець ДЮСШ Іванова Андрій Радзевило - на дистанції 3000 метрів. Вікторія Бондаренко на дистанції 3000 метрів завоювала бронзову нагороду.

Ось такий подарунок усім нам від спортсменів та тренерів. Загальні результати за усі три дні турніру - будуть згодом