Кіровоградські дзюдоїсти здобули 5 нагород
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7662_1.jpg)
10 грудня в спортивному клубі «Зірочка» відбулася відкрита першість обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 «Сніжинка» з боротьби дзюдо серед юнаків 2000-03 р.н., в якій брали участь 280 учасників учасників з міст України: Харкова, Одеси, Херсону, Южноукраїнська, Кременчука та Кіровоградської області.
Спортсмени ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради здобули 5 нагород, зокрема: золоті медалі вибороли Белінський Максим і Велков Вадим, срібло здобув Твердоступ Микита, бронзові нагороди в активі Чистальова Станіслава та Наплюшкіна Сергія (тренер-викладач – Долгіх Володимир Васильович).
В змаганнях взяли участь 15 вихованців ДЮК «Барс» та 4 вихованці ДЮК «Луч».
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами та медалями ОК ДЮСШ № 3.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)