Кіровоградська «Зірка» зіграє з київським «Динамо»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_22246_1.jpg)
Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування 1/16 фіналу Кубка України з футболу.
Нововведенням у сезоні 2014/2015 рр. став «посів» учасників перед жеребкуванням кожного раунду Кубка. Окрім 14 представників ПЛ, учасниками етапу стали 16 команд ПФЛ (алчевська «Сталь» відмовилася від участі в Кубка України) і переможець аматорського кубкового турніру.
За результатами жеребкування в 1/16 фіналу Кубка України «Зірка» зіграє з київським «Динамо».
Зазначимо, що 1/16 фіналу складається з одного матчу. Базовий день проведення 23 серпня. А починаючи з 1/8 фіналу і до 1/2 фіналу включно, кожен етап турніру складатиметься із двох матчів (дома, на виїзді), а учасники будуть поділені на «сіяних» та «несіяних».
Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться 26 серпня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)