Кіровоградська «Зірка» відбула на останній збір
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30342_1.jpg)
6 березня кіровоградська «Зірка» відбула на останній навчально-тренувальний збір, який пройде в Нікополі на базі «Обрій».
Команда зібралася практично в повному складі, приєднався до колективу і травмований в першій грі міжсезоння Борис Баранець.
Протягом двох тижнів кіровоградці будуть готуватися саме в Нікополі, а на даному зборі команда проведене три контрольних гри – 10 березня з криворізьким «Гірником», 13 березня з «Нікополь-НПГУ», а завершить збори команда грою з колективом Прем’єр-ліги луганською «Зорею».
читайте также: IFAB внес изменения в правила футбола
Вчора вже відбулося перше тренування. Поле в Нікополі у відмінному стані, тож для команди створені всі необхідні умови для якісної підготовки до весняної частини чемпіонату, повідомляє офіційний сайт клубу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)