Кіровоградська «Зірка» (U-15) перемогла «Барсу»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_21573_1.jpg)
Відбулися півфінальні матчі фінального турніру першої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15.
В першому півфіналі «Зірка» (U-15) (тренер Андрій Антонов) зустрічалася з ровесниками із «Барси». Забивши на початку матчу (відзначився капітан «Зірки» (U-15) Данило Фальковський), кіровоградська команда зуміла втримати здобуту перевагу до завершення зустрічі. У іншому матчі даних змагань «Говерла» з рахунком 1:0 переграла команду «Херсон-47-ДЮСШ-3».
Тож 20 червня у матчі за бронзу зустрінуться «Барса» та «Херсон-47-ДЮСШ-3», а в у фіналу зіграють «Зірка» (U-15) та «Говерла». Матч за третє місце та фінал розпочнуться відповідно о 10.00 та 12.00. Відзначимо, що дані матчі будуть проходити на стадіоні РВУФК за адресою м. Київ, вул. Матеюка 4.
«Зірка» (U-15) – «Барса» (Суми) 1:0 (1:0) (Фальковський, 3)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)