Кіровоградська «Зірка» провела другий товариський матч (ФОТО)

Червень 28, 2016 | Спорт | Переглядів: 1812 | Коментарі: 0

Кіровоградська «Зірка» в рамках підготовки до сезону в Прем’єр-лізі провела другий товариський матч. Цього разу в Черкасах проти місцевого «Черкаського Дніпра».

На початку поєдинку більше часу м’ячем володіли саме господарі поля, але підопічні Сергія Лавриненка провели кілька небезпечних контрвипадів з ударами по воротах. Надалі ж гості перехопили ініціативу повністю та отримали змогу відзначитися зі штрафного удару, але не судилося. У середині першого тайму черкащани перехопили м’яч та провели небезпечну атаку, але, на щастя, наші захисники заблокували удар Юрія Бушмана.

А на 22-й хвилині новачок нашої Артем Сітало отримав м’яч перед штрафним майданчиком і з другої спроби обіграв воротаря «Черкаського Дніпра», відзначившись забитим м’ячем – 0:1. Не минуло й десяти хвилин, як тезка Сітала Щедрий скористався помилкою захисника «Дніпра» при пасові своєму голкіперу, перехопив м’яч і забив другий гол – 0:2. Після цього «Зірка» ніби віддала ініціативу господарям, ті контролювали м’яч, але до небезпеки біля воріт кіровоградців справа так і не дійшла.

У другому таймі в складі «Черкаського Дніпра» вийшли одинадцять інших гравців. І черкащани продовжували володіти перевагою у володінні м’ячем, та кіровоградці часто вибігали в контратаки. Утім, усередині другого тайму Руслан Качур скористався помилкою захисту «Зірки» та переграв нашого новачка Геннадія Ганєва, що захищав ворота у другому таймі – 1:2. Згодом, підопічні Ігоря Столовицького ще двічі потурбували нашого голкіпера ударами зі стандартів, та Геннадій Ганєв із загрозами впорався.

Тож, кіровоградська «Зірка» здобуває другу перемогу в другому товариському матчі першого передсезонного збору. Цього разу з рахунком 2:1.

«Черкаський Дніпро» (Черкаси) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:2 (0:2).

27 червня 2016 року. Початок о 18:00. Черкаси. Центральний стадіон. 50 глядачів. + 28 С. Товариський матч.

Арбітр: Фощій Юрій (Черкаси).

Асистенти арбітра: Шлончак Семен (Черкаси), Михайлюк Павло (Черкаси).

«Черкаський Дніпро» (1-й тайм): 12. Кучинський Максим, 20. Тарасенко Олег (к/к), 27. Шопін Володимир, 87. потенційний новачок, 25. Синьогуб Олег, 8. Кошка Олег, 7. Семенина Ігор, 17. Бушман Юрій, 13. Мединський Ігор, 19. Сторчоус Андрй, 9. Батальський Олександр.

«Черкаський Дніпро» (2-й тайм): 23. Будюк Орест, 39. Балан Денис, 3. Гончаренко Роман, 30. Бурлін Анатолій, 29. Давидов Олег, 55. Лісовий Максим, 22. Сафонов Олександр, 11. Кошадзе Леван, 16. Гонщик Вадим (30. потенційний новачок, 77), 10. Крамар Антон, 88. Качур Руслан.

«Зірка»: 44. Паст Євген (1. Ганєв Геннадій, 46), 55. Ковальов Максим, 18. Кучеренко Олександр (2. Каваців Ярема, 69), 16. Баєнко Володимир (10. Допілка Олег, 69), 11. Бацула Андрій (20. Фатєєв Дмитро, 74), 8. Лупашко Владислав (к/к), 4. Гавриш Віталій (24. Зубков Руслан, 68), 21. Загальський Ігор (85. Керножицький Сергій, 84), 77. Чичиков Олексій (95. Попов Роман, 55), 9. Щедрий Артем (27. Кочура Олександр, 82), 22. Сітало Артем (99. Локтіонов Роман, 46).

Голи: 0:1, Сітало Артем (22), 0:2, Щедрий Артем (31), 1:2, Качур Руслан (68).

Попередження: Загальський Ігор (61), Гончаренко Роман (80).