Кіровоградщина поповнилася чемпіонами України (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58583_1.jpg)
Вихованець Олександрівської ДЮСШ ім. Іванова Андрій Радзевило (2005 року народження) завоював перше місце на дистанції три кілометри на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед різних вікових груп. Змагання проходять в Ужгороді.
Легкоатлетка Вікторія Бондаренко (2006 року народження, вихованиця ДЮСШ ім. Іванова стала «бронзовою» призеркою чемпіонату України на дистанції два кілометри.
Карина Григораш - 5 місце на дистанції 1 км.
Вітаємо наших спортсменів та тренерів - Роздобудька Олександра, Качалова Дмитра, Артеменко Яну, Лупу Наталію.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)