Андрій Бацула- гравець кіровоградської «Зірки»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_22104_1.jpg)
Склад кіровоградської «Зірки» поповнив вихованець кременчуцького футболу Андрій Бацула.
Андрій Бацула народився 6 лютого 1992 року. Перший тренер Зозуля Олександр Андрійович. В ДЮФЛ виступав у складі «BRW-ВІК» (В.-Волинський) (8 матчів) та МФК «Кремінь» (77/25).
У 2009 році Андрій на запрошення Сергія Свистуна перебрався до молодіжної команди «Ворскли», в якій незабаром став капітаном і лідером. У Полтаві Андрій провів три роки (54/4). Незважаючи на те, що він активно залучався до тренувань з основним складом ворсклян, в першій команді Андрій так і не отримав шансу дебютувати. У сезоні 2012/2013 Бацула на правах оренди виступав за «Кремінь», а потім повернувся до Полтави. Але - ненадовго. Наприкінці серпня 2013 року Андрій знову перейшов в «Кремінь», який очолив Сергій Свистун, але на цей раз в якості вільного агента, в складі якого провів минулий сезон. Загалом за «Кремінь» зіграв 42 матчі, забив 8 м’ячів.
В складі юніорських збірних України провів 6 матчів, забив один м’яч.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)