ПриватБанком покерували маленькі фінансисти з усієї України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46213_1.jpg)
Головний офіс ПриватБанку заполонили діти. Найуспішніші випускники бізнес-школи ЮніорБанку отримали пізнавальний подарунок – екскурсію до «серця» ПриватБанку в Дніпрі.
115 школярів із різних регіонів України відвідали головний офіс ПриватБанку. Маленьким розумникам провели захопливу екскурсію, показали всі куточки банку, познайомили з працівниками та керівниками фінансової установи.
Кожен маленький розумник міг побачити, як працює банк, протестувати найновіші технології та відчути себе банкіром. Дітям показали не лише роботу звичних банкоматів і терміналів, але й найцікавішу банківську техніку та програмне забезпечення та познайомили з людьми, які обслуговують їх.
Банк – це величезний організм, кожна з частин якого має свої функції, завдання й таємниці. Топ-менеджери фінустанови розповіли юніорам про роботу своїх підрозділів, розкрили секрети та лайфхаки працівників та банківської справи.
Діти познайомилися з людьми, які щодня вигадують електронні новинки для найбільш технологічного банку країни, а ще з супергероями, які допомагають клієнтам вирішити всі їхні питання в онлайн-чаті. Напрямки малого та середнього бізнесу, роздрібного бізнесу, контактного центру – кожен із підрозділів мав чим зацікавити й потішити гостей. Для маленьких відвідувачів підготували не тільки насичену пізнавальну програму, але й безліч розваг, сюрпризів і подарунків.
Провести захопливий день у головному офісі ПриватБанку може кожен маленький українець. Для цього потрібно успішно закінчити навчання в бізнес-школі ЮніорБанку. Заняття в школі безкоштовні та проходять у цікавій ігровій формі. Зареєструватися можна на сайті або в будь-якому відділенні ПриватБанку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)