Змагання з панкратіону відбулися у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61188_1.jpg)
В обласному центрі відбулись змагання з панкратіону. За звання найкращих боролись 4 команди.
Панкратіон – це відроджений давній олімпійський вид єдиноборств, у якому поєднались прийоми боротьби та кулачного бою, з доволі жорсткими прийомами.
Від Служби порятунку участь у змаганнях взяли 7 спортсменів у кожній ваговій категорії: Руслан Пробігайло, Дмитро Нікітін, Денис Сергієнко, Руслан Яценко, Анатолій Ребедь, Ігор Мерзлікін, Дмитро Закорецький.
У індивідуальному заліку у своїх вагових категоріях Ігор Мерзлікін та Дмитро Закорецький посіли І місце, Денис Сергієнко та Руслан Яценко - ІІ місце, Руслан Пробігайло - ІІІ місце.
У нелегкій і напруженій боротьбі за загальним підсумком рятувальники вибороли “бронзу”, поступившись спортсменам ДонДУВС, які посіли І місце, та ГУ Нацполіції, які вибороли “срібло.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)