Житлове питання для молодих спеціалістів-медиків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8624_1.jpg)
Виконавчий комітет міської ради погодив рішення про реконструкцію господарчого блоку пологового будинку №1 на вулиці Олени Журливої,1 під житловий будинок з добудовою мансардного поверху.
Замовником будівельних робіт визначено управління капітального будівництва міської ради, а управління містобудування та архітектури міської ради повинно надати містобудівні умови та обмеження реконструйованої споруди. Як повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, у майбутньому житловому будинку планується облаштувати шість однокімнатних та 15 двокімнатних квартир для кіровоградських медиків - молодих спеціалістів, які стоять на житловій черзі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)