За добу на Кіровоградщині ліквідовано два займання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49832_1.jpg)
Протягом доби, що минула, бійці Кіровоградського гарнізону ліквідували 2 пожежі у житловому секторі.
6 жовтня о 17:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по пров. О. Горського м. Олександрія. Після прибуття на місце події було встановлено, що горить 4 м2 домашніх речей, 3 м2 перекриття та 7 м2 дерев’яного обицювання лазні на території приватного домоволодіння. О 18:07 пожежу було локалізовано та о 18:30 – ліквідовано. До гасіння залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 2-го ДПРЗ м. Олександрія.
О 21:12 стало відомо про займання по вул. Теплична обласного центру. Як з’ясувалось, виникла пожежа 25 м2 покрівлі та перекриття житлового будинку на території приватного домоволодіння. О 21:53 пожежу було локалізовано та о 22:42 – ліквідовано. До гасіння залучались 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки 1-го ДПРЗ м. Кропивницький.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюються.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)