Юні кіровоградські стрільці успішно виступили на чемпіонаті України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31003_1.jpg)
Із 1 по 21 квітня у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби кульової серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у якому взяли участь 303 спортсмени.
Місто Кіровоград представляли 9 стрільців, вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та обласної школи вищої спортивної майстерності.
Жіноча збірна у складі майстрів спорту України Альони Шевченко, Лілії Нестеренко та Сабіни Ібрагімової завоювала дві срібні нагороди, а в особистому заліку Альона Шевченко виборола срібну та бронзову медалі.
У парних змаганнях Роман Неводничий і Альона Шевченко посіли третє місце, і в особистому заліку Роман став бронзовим призером.
У загальнокомандному заліку Кіровоградська команда посіла восьме місце із 30 колективів.
Тренують спортсменів Олена й Ілгам Ібрагімови та Олександр Зайцев.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)