Як відзначатимуть різдвяні свята у Кропивницькому
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61259_1.jpg)
Андріївськими вечорницями розпочнеться завтра, 30 листопада, цикл різдвяних і новорічних свят. у Кропивницькому
Відзначатимемо їх за Григоріанським календарем. Тож на два тижні раніше прийдуть і Святий Миколай, і Різдво. Чи буде у середмісті Кропивницького новорічна ялинка і як відзначатимемо різдвяні свята розповіла начальниця управління культури Кропивницької міської ради Анна Назарець.
- Різдвяні свята розпочнуться 30 листопада в Кропивницькому Туристично-інформаційному центрі, там відбудуться театралізовані Андріївські вечорниці. До дня Святого Миколая на площі перед міською радою облаштують Різдвяне містечко, де можна буде придбати Миколайчики, випити гарячого чаю чи кави і скуштувати смаколики. А вже 06 грудня в ТІЦі розпочне роботу резиденція Святого Миколая. Тут з 10:00 до 17:00 кожна дитинка може розповісти Святому Миколаю вірш чи заспівати пісню і поділитися омріяним бажанням, за це старий пригостить малечу солодощами. Тут же можна буде залишити у поштовій скриньці листа для українських захисників з новорічними побажаннями їм. - проанонсувала заходи Анна Назарець. - До Різдва Христового, яке відзначатимемо 25 грудня, на площі перед міською радою прикрасимо ялинки новорічною атрибутикою.
За словами очільниці управління культури, цьогоріч ялинку на центральній площі не встановлюватимуть.
- Два роки тому сильний вітер зламав головну ялинку. Цьогоріч у міському бюджеті було передбачено три мільйони гривень на закупівлю нової зеленої красуні, але в країні триває війна, тож ці кошти вирішили передати на ЗСУ. Прикрасимо ялинки перед міською радою, але на цю ілюмінацію бюджетних коштів не витрачатимемо. Ми звернулися до підприємців-спонсорів, які можуть придбати гірлянди, щоб прикрасити зелені красуні, - зазначила Анна Назарець.
На площі Героїв Майдану, за інформацією посадовиці, цього річ, як і минулого року, встановлять живі ялинки на честь Міст героїв, які вже традиційно прикрасять вимушені переселенці, жителі цих міст.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)