You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Втручання сторонніх осіб у роботу Одеської залізниці нанесли філії збитків на суму понад 6 млн. грн.

Січень 19, 2017 | Новини | Переглядів: 763 | Коментарі: 0

У 2016 році на регіональній філії «Одеська залізниця» зафіксовано 615 випадків незаконних втручань здійснених сторонніми особами, що на 201 випадок менше, ніж за 2015 рік. Внаслідок незаконних втручань у діяльність філії магістралі було нанесено матеріальних збитків на суму 6 млн. 076 тис. грн.

У 2016 році на облік «АРМ незаконне втручання» взято 174 випадки незаконних втручань здійснених сторонніми особами, що на 32 випадки більше, ніж за 2015 рік. Тобто ці випадки призвели до затримок 320 поїздів та нанесли матеріальних збитків залізниці на суму 2 млн. 873 тис. грн.

Якщо проаналізувати випадки по областям в межах філії, то на території Кіровоградської області зафіксовано 42 випадки, Одеської – 61, Миколаївської – 30, Херсонської – 6, Черкаської – 28 випадків та ще по три випадки на Вінниччині та Дніпропетровщині.

Крім того складна ситуація на філії щодо розкрадань матеріалів верхньої будови колії та розкрадань і пошкоджень обладнання СЦБ, зокрема у господарстві колії зафіксовано 213 випадків розкрадань, а у господарстві сигналізації та зв’язку – 160. Тільки по цих двох господарствах матеріальний збиток від крадіжок становить 5 млн. 124 тис. грн.

За 2016 рік було розкрито 99 випадків крадіжок на суму 1 млн. 038 тис. грн., з них 37 випадків крадіжок вантажів на суму 84 тис. 909 грн. та 62 випадки крадіжок матеріальних цінностей на суму 953 тис. 408 грн.
Всю інформацію по кожному випадку крадіжки залізничники оперативно надають до правоохоронних органів для подальшого розслідування.
 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool