Вихованці Кіровоградської ДЮСШ - найсильніші легкоатлети області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25774_1.jpg)
У Кіровограді на стадіоні «Зірка» завершився чемпіонат області з легкої атлетики серед збірних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.К. Іванця.
У змаганнях, які відбувалися під патронатом Національного олімпійського комітету України, взяли участь 163 спорсмени із 14 команд.
Звання чемпіонів області завоювали: з бігу на 100 м. - Микола Медведенко (м. Мала Виска) та Діана Шурта (м. Олександрівка); з бігу на 100 м. з бар’єрами Катерина Дзюбіна (м. Кіровоград); з бігу на 400 м. Денис Піменов (м. Новомиргород); у стрибках у висоту Юлія Петренко та Ігор Кушніров (м. Кіровоград). В командному заліку перемогла збірна ОСДЮСШОР № 2 м. Кіровограда. Друге місце виборола Олександрівська ДЮСШ. Бронзові медалі завоювала Маловисківська ДЮСШ.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, кубками та спортивними сувенірами від Національного олімпійського комітету України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)