Ветеранів держуправління Кіровоградщини привітали з прийдешнім професійним святом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44039_1.jpg)
Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко привітав колишніх керівників держустанов області – членів Ради старійшин із прийдешнім професійним святом та із 100-річчя запровадження держслужби в Україні.
Голова ОДА подякував ветеранам органів державної влади за досвід роботи і важливі поради, яким сучасні посадовці часто керуються, ухвалюючи відповідальні рішення.
"Безумовно, ми отримали від вас приклад, як потрібно працювати, адже ви виконували свої повноваження в роки, коли економіка активно розвивалася. Переконаний, що наступність поколінь влади та обраного курсу, і надалі сприятиме хорошим результатам, – підкреслив Сергій Кузьменко.
Керівник облдержадміністрації акцентував увагу на основних моментах діяльності органів виконавчої влади сьогодні.
"Нині в країні війна і недостатньо ресурсів для розвитку, тому проводяться реформи в багатьох сферах, – зауважив він. – Ми сприймаємо критику політичних опонентів. Але ті позитивні зрушення, які є сьогодні в області в різних галузях – в освіті, в охороні здоров'я, в інфраструктурі, заслуговують на увагу". Керівник ОДА підкреслив, що зазначені зміни триватимуть і надалі. "Ми продовжуватимемо будувати дороги, оновлювати лікарні і дитсадки, а також поступово будемо підвищувати рівень зарплат. Для того, щоб наша країна розвивалася, нам потрібно більше працювати. Іншого рецепту чи пропозиції сьогодні немає", – наголосив Сергій Кузьменко.
Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко разом з головою обласної ради вручив ветеранам державної служби відзнаки. Колишнього заступника голови обласної ради Юрія Целиха нагороджено спільною Почесною грамотою обласної державної адміністрації і обласної ради. Почесні грамоти обласної державної адміністрації вручили колишньому голові облдержадміністрації Михайлові Громовому, колишньому заступнику голови облдержадміністрації Володимиру Богоносу, та колишньому заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Тетяні Дмитренко.
З нагоди свята Сергій Кузьменко побажав ветеранам держслужби міцного здоров'я, невичерпної енергії та підкреслив, що нинішні посадовці завжди раді отримувати від них поради стосовно розбудови Кіровоградщини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)