Вертеп у Знам’янці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29526_1.jpg)
13 січня до працівників Знам’янського міськрайвідділу У ДСНС в області завітали учні міського центру дитячої та юнацької творчості.
Діти прийшли до рятувальників не з порожніми руками – юні знам’янчани не просто привітали усіх працівників підрозділу та бійців ДПРЧ-18 з Новим Роком та Різдвом Христовим, а й запропонували взяти участь у власноруч поставленій виставі «Вертеп різдвяний», декорації до якої гуртківці зробили власними руками.
Працівники Служби порятунку району були приємно вражені такими несподіваними відвідинами – п’ятнадцятеро учасників гуртка паперопластики ЦДЮТу на чолі з керівником Наталею Філоненко вперше у пожежно-рятувальному підрозділі, але прийшли зі щирими побажаннями Божого заступництва у нелегкій та ризикованій роботі, а ще терпіння, миру, добра та достатку. Рятувальники радо зустріли щедрувальників та віддячили їм, за традицією, солодощами, а також запросили до нових зустрічей і спілкування.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)