Великодні кошики від кіровоградців їдуть у зону АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31066_1.jpg)
Вчора у Кіровоградській міській раді заповнили машину вантажем, який кіровоградці збирали для бійців легендарного третього полку спецпризначення.
Назбирали понад сотню коробок – а в них: солодощі, цукерки, кава, чай, вода, консервація, а ще - паски та писанки. Солодкі смаколики виготовили вихованці шкіл та садочків, разом з батьками.
Великодні кошики – виглядали як витвори мистецтва. До корзини вкладали і послання українським воїнам з побажанням швидшого повернення додому.
До відправки машини долучились також ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», Соколівський м’ясо комбінат, які передали свою продукцію захисникам України. Як завжди, до благодійної акції приєднався і депутат міської ради Дмитро Тєрзов. Він надав машину, та, разом з іншими, завантажував Великодні кошики. Вже завтра машина з Великоднім вантажем відправиться в зону проведення антитерористичної операції.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)