Вагонне депо Каховка Одеської залізниці отримало атестат виробництва УкрСЕПРО

Грудень 18, 2014 | Новини | Переглядів: 810 | Коментарі: 0

Вагонне депо Каховка Одеської залізниці перше серед ремонтних структурних підрозділів пасажирського господарства Укрзалізниці отримало атестат виробництва в українській національній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Цей атестат засвідчує, що стан виробництва депо забезпечує стабільність показників та характеристик при ремонті пасажирського рухомого складу в обсягах КВР (КРП), КР-2, КР-1, ДР та ТО.
Проведення такої атестації дає підтвердження, що ремонтне виробництво та виробничі умови депо забезпечують можливість якісного виконання ремонтних робіт, створення комфортних умов перевезення пасажирів та забезпечують безпеку руху.
Процедуру підтвердження технічних можливостей депо на виконання планових видів ремонту пасажирського рухомого складу на основі існуючої технологічної бази проводили фахівці ДП «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту».
У депо створено необхідну технологічну базу (цехи, побутові приміщення, устаткування, обладнання, метрологічне забезпечення тощо). Ремонт вагонів виконують кваліфіковані працівники, які періодично проходять навчання та перевірку знань технологічних та посадових інструкцій встановленим порядком. У депо створені умови для стабільного, своєчасного та якісного виконання планових видів ремонту пасажирського рухомого складу.

*Довідково
Вагонне депо станції Каховка виконує всі планові види ремонтів пасажирського рухомого складу, а саме пасажирських вагонів некупейного типу ЦМВО-66, купейного ЦМК типу 47К, вагонів ресторанів, вагонів габариту «РІЦ» в обсягах КВР (КРП), КР-2, КР-1, ДР та технічного обслуговування ТО-3. Також почали надходити в ремонт пасажирські вагони побудови 2008 року моделі 61-779 ПАТ «Крюківського вагонобудівельного заводу» та моделі 61-4194 ВАТ «Тверського вагонобудівельного заводу» Росія.У депо також виконується ремонт залізничних кранів відбудовних поїздів.

 


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool