Вагон-стоматологія Одеської залізниці прийняв понад тисячу пацієнтів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29996_1.jpg)
9 лютого 2016 року у своє професійне свято лікарі стоматологічного вагону Одеської залізниці знову вирушили у дорогу.
Цього разу вагон-стоматологія прийматиме працівників та пенсіонерів залізниці на станції Білгород-Дністровський. Саме звідси на адресу керівництва магістралі надійшла велика кількість прохань про необхідність отримання стоматологічної допомоги.
За чотири місяці свого курсування по Одеській залізниці медики вагону-стоматології вже надали кваліфіковану допомогу 1 тис. 050 пацієнтам – працівникам та пенсіонерам-залізничникам, адже у цьому і полягає їх першочергове завдання. Однак додамо, що обслуговують лікарі-стоматологи не тільки працівників залізниці, які отримують медичні послуги за пільгових умов, але й пересічних громадян. На надання великого переліку послуг є відповідна ліцензія. Відвідувачами стоматвагону у минулому році стали мешканці дільниці Котовськ – Вапнярка – Роздільна.
Прес-центр Одеської залізниці
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)