В УМВС області жінок привітали з 8 Березня (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8960_1.jpg)
Напередодні 8 Березня в УМВС України в Кіровоградській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня прав жінок і миру.
У святковій залі Управління зібралися представниці прекрасної статті, які поряд із чоловіками несуть службу в органах внутрішніх справ. Зі словами привітань до присутніх звернувся начальник УМВС в області Костянтин Пожидаєв та побажав добра, удачі і благополуччя, а також побільше приємних сюрпризів, уваги та турботи від близьких, рідних і колег.
З нагоди свята Костянтин Миколайович вручив співробітницям ОВС відзнаки МВС України, почесні грамоти та подяки УМВС в області.
Зі свого боку привітав жінок і голова обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ Валерій Шевчук.
Продовженням урочистостей став святковий концерт. Першими своїми віршами, піснями і танцювальними номерами присутніх порадували вихованці відомчого дитячого садочку. Потім для гостей співали працівники ОВС, лауреати та призери міжнародних конкурсів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)