В області розпочали підготовку до проведення літнього оздоровлення дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42902_1.jpg)
У департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся семінар з питання підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.
У семінарі взяли участь спеціалісти управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів, до компетенції яких відноситься питання оздоровлення і відпочинку дітей, а також відповідальні особи об'єднаних територіальних громад і керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Під час семінару були розглянуті такі питання: про стан підготовки до проведення в області оздоровчої кампанії 2018 року; про діяльність закладів оздоровлення та відпочинку; про організацію направлення дітей в МДЦ “Артек” та УДЦ “Молода гвардія”.
Департамент соціального захисту населення ОДА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)