В Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих при виконанні службових обов’язків працівників органів внутрішніх справ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32606_1.jpg)
В зібранні, яке відбулося біля обеліску «Загиблим солдатам Правопорядку», взяли участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, начальник ГУНП в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко, Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк, рідні та близькі загиблих правоохоронців.
Мітинг-реквієм пройшов в одному з центральних скверів міста. Його відвідали не лише ті, хто втратив своїх рідних та колеги, але й багато інших мешканців обласного центру, що прийшли вклонитися світлій пам’яті людей, які цінували чуже життя більше, ніж своє власне.
На їх честь в цей день була почесна варта та квіти, і найважливіше - безмежна вдячність та шана.
- Сьогодні ми зібралися разом для того, аби вклонитися світлій пам’яті наших правоохоронців, які поклали своє життя, захищаючи Батьківщину і народ. Ці люди - герої, справжні патріоти, вірні сини свого народу і визволителі для тих, хто лишився живим. Ми безмежно вдячні їм за подвиг і вклоняємося їх світлій пам’яті, – зазначив, звертаючись до присутніх, очільник області Сергій Кузьменко.
- Від себе особисто, всього колективу поліції області висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих колег. Ми розділяємо Вашу скорботу і обіцяємо свою підтримку і допомогу, – сказав начальник ГУНП в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко.
Наприкінці заходу Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк відслужив молебінь.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)