В кропивницькій бібліотеці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47515_1.jpg)
До Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеці-філії №21 МІської централізованої бібліотечної системи відбувся урок мужності «Майдан: більше ніж життя чи смерть».
Спеціальний гість, учасник тих буремних подій 18-20 лютого О. Цокалов розповів присутнім про свого друга по життю, побратима по Майдану – Віктора Чміленка, нашого земляка, Героя України, що віддав своє життя за волю і незалежність.
Захід відвідали учні школи №20 міста Кропивницький. Їх захопила розповідь про те, як фактично голіруч В. Чміленко із побратимами стримували в Василькові «Беркут» від поїздки на Майдан.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)