В кропивницькій бібліотеці відбулася акція «Стань вище і читай!»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42884_1.jpg)
Велику кількість вболівальників і бажаючих взяти участь, зібрав селфі-бум, що відбувся в бібліотеці під час проведення акції «Стань вище і читай»., що відбулася в бібліотеці-філії №21 міської централізованої бібліотечної системи.
Під час нестандартного за формою заходу, найменші за зростом читачі бібліотеки намагалися дістати «найцікавішу», на їх погляд книжку з найвищої у бібліотеці книжкової полички. А ще цікавіше було переглядати ці моменти під час заключного слай-шоу. Ростіть наші читачики і до нових зустрічей в бібліотеці!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)