У Златопіллі розпочато будівництво сільської лікарської амбулаторії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45364_1.jpg)
Нову сільську амбулаторію розпочали зводити у Златопіллі Бобринецького району.
Загальна вартість об’єкту – більше 5,7 мільйонів гривень. Це кошти як і медичної субвенції, так і співфінансування з районного бюджету. Амбулаторія будується в центральній частині села, неподалік школи та сільської ради. Підрядник ТОВ "Аркобудмонтаж".
Хід будівельних робіт перевірив перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко спільно з головою райдержадміністрації Олегом Тертичним. Наразі розпочато закладку фундаменту. Амбулаторію планують збудувати до кінця нинішнього року.
Олег Тертичний також поінформував, що в Бобринці завершується реконструкція будівлі колишньої дитячої консультації центральної районної лікарні під відомче житло для молодих лікарів та медпрацівників району. Ближчим часом приміщення буде здане в експлуатацію.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)