У центрі міста мітингували проти нової назви
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32125_1.jpg)
Сьогодні під стінами міської ради зібралося близько 400 мешканців міста, які виступають проти перейменування обласного центру.
Учасники протестної акції висловили свою незгоду з прийнятою постановою Верховної Ради України щодо присвоєння Кіровограду назви Кропивницький. Вони тримали в руках державну символіку та транспаранти з написами «Стоп Кропивницький!».
До мітингарів звернувся міський голова Андрій Райкович. Він підтвердив, що прцедура перейменування Кіровограда носила не демократичний характер і вона не відображає усіх думок громади. У той же час, очільник міста закликав мешканців міста зберігати спокій і запевнив, що відстоювати інтереси громади необхідно виключно у законний спосіб.
Учасник мітингу прийняли резолюцію на адресу вищих органів державної влади.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)