У школах Кіровоградщини запровадять уроки медіаграмотності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54310_1.jpg)
Уроки з медіаграмотності мають намір запровадити у шкільній програмі. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.
«Про необхідність навчати дітей медіаграмотності у школах сьогодні заявив президент Володимир Зеленський. І це абсолютно правильна позиція. До цього слід додати і безпеку в інтернеті.
Це має бути комплексний підхід. Наші учні, а також їхні батьки повинні розуміти, що таке пропаганда, що таке фейки. І як через медіа хтось може керувати їхнім розумом», – зазначила Ельза Лещенко.
Як повідомлялося раніше, очільник області Андрій Назаренко доручив директору департаменту освіти і науки ОДА посилити роботу в напрямку проведення уроків із безпеки в інтернеті в школах Кіровоградщини.
Нагадаємо, у Києві впродовж трьох днів триватиме форум «Україна 30. Культура, медіа, туризм».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)