У Оситняжці Кропивницького району почали ремонтувати міст
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52041_1.jpg)
У Оситняжці почали ремонтувати міст, який з’єднує Олександрівський і Кропивницький райони.
Про це повідомив заступник голови ОДА Максим Калінін сьогодні, 3 липня.
Автодорожній міст знаходиться на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120803 Родниківка (межа районів)-Оситняжка-вихід на а/д Н-14 і є основною магістраллю для забезпечення автомобільного сполучення між Олександрівським і Кропивницькими районами. Також міст з’єднує з Оситняжкою два сусідні села Кропивницького району – Петрово та Лозуватку.
Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Кронос-Лідер».
Це єдине на Кіровоградщині підприємство, яке спеціалізується на ремонті гідротехнічних споруд. Замовник – ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)