У наступному році 46 спортсменів Кіровоградщини отримають стипендії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40717_1.jpg)
20 грудня під керівництвом першого заступника голови обласної облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласної комісії з відбору претендентів на призначення стипендій для спортсменів Кіровоградської області - переможців та призерів Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України.
За результатами засідання стипендії з обласного бюджету були призначені 46 спортсменам з бейсболу, велоспорту, стрільби кульової, триатлону, легкої атлетики, таеквон-до ІТФ, традиційного карате та спортсменам з інваспорту.
Стипендії виплачуватимуться щомісячно протягом року, спортсменам, які в попередньому році та в рік виплати виступають за Кіровоградську область.
В залежності від досягнутих спортивних результатів розмір стипендії встановлено від 200 до 2000 грн.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)