У Маловисківському районі на пожежі загинула 82-річна жінка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5418_1.jpg)
Близько 20:00 6-го червня житель села Мануйлівка Маловисківського району, проходячи повз будинок своєї сусідки, помітив, що з вхідних дверей йде дим. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Не роздумуючи, він кинувся на допомогу та через жар та сильне задимлення помешкання зайти у дім не зміг. Чоловік зателефонував у службу «101». Рятувальники, які прибули за викликом, у ході ліквідації пожежі виявили у кімнаті тіло 82-річної хазяйки. Причину смерті жінки наразі встановлюють судмедексперти. А от причиною займання підлоги та домашніх речей стало коротке замикання електрокип’ятильника.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)