У Кропивницькому з’явиться «Алея миру»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36104_1.jpg)
Висадити “Алею Миру” у Кропивницькому планують на Набережній міста, починаючи від Михайлівського і до Центрального мосту.
Висаджувати дерева будуть цієї суботи, повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Так посадовці планують приєднатись до всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», що цього тижня проходить в багатьох містах держави.
- Взагалі настав весняний період, коли необхідно висаджувати молоді деревця. Це необхідна, гуманна справа. Чим більше зелених насаджень, тим більше життя і краси в місті, – переконаний Андрій Райкович. - Попередньо домовлено зібратися на висадження алеї найближчого суботнього ранку. Я думаю, деталі ми ще додатково повідомимо. Але необхідно залучити і депутатів, і волонтерів, і молодь, екологічні громадські організації, наших Почесних громадян, школярів, “атовців”.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)